Przejdź do treści

Autobusy szkolne

Nasza szkoła udostępnia uczniom z Poznania i wybranych okolic możliwość transportu autobusami szkolnymi.

Podczas przejazdu opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele dyżurujący w poszczególnych pojazdach.

autobusy szkolne - transport uczniów
Rozkłady jazdy
PRZYSTANEKWYJAZDPOWRÓT
Poznań – ul. Białczańska7:3515:40
Suchy Las – os. Jagodowe7:4215:30
Suchy Las – ul. Borówkowa7:4415:31
Suchy Las – os. Grzybowe7:4615:33
Suchy Las – Nowy Rynek7:5715:22
Suchy Las – ul. Strażacka7:5815:21
Suchy Las – ul. Sprzeczna8:0015:20
Suchy Las – os. Przylesie8:0115:18
Poznań / Morasko – ul. Deszczowa8:0215:17
Poznań / Morasko – ul. Szklarniowa8:0315:16
Poznań / Morasko – kościół8:0715:13
PRZYSTANEKWYJAZDPOWRÓT
Poznań – ul. Kurpińskiego7:5015:30
Poznań – ul. Stoińskiego7:52
Poznań – os. Łokietka15:23
Poznań – ul. Naramowicka / Rubież7:5715:22
Poznań – ul. Naramowicka / Bronisza7:5915:21
Poznań – ul. Naramowicka / Burysława8:0015:19
Poznań – ul. Naramowicka / Maków Polnych8:0115:18
Poznań – ul. Naramowicka / Kresowa8:0315:17
Poznań – ul. Naramowicka / Widłakowa8:0615:16
Poznań – ul. Naramowicka / Rumiankowa8:0715:15
Poznań – ul. Naramowicka / Łopianowa8:0915:11
Poznań – ul. Naramowicka / Arnikowa8:1115:09
PRZYSTANEKWYJAZDPOWRÓT
Koziegłowy – ul. Piłsudzkiego7:4015:36
Koziegłowy – ul. Mieszka7:41
Czerwonak – Wzgórza15:34
Czerwonak – szkoła7:4515:32
Czerwonak – ul. Kręta7:4715:30
Czerwonak – os. Przylesie7:4915:29
Czerwonak – elewator7:5015:27
Owińska – pałac7:5515:22
Potasze – „Kogucik”8:0115:11
Potasze – ul. Lipowa / Gruszowa8:0415:14
Bolechówko – ul. Kręta8:0615:09
Potasze – ul. Cedrowa8:07
Bolechowo – Osiedle8:1115:05
Promnice8:1515:04
PRZYSTANEKWYJAZDPOWRÓT
Murowana Goślina – PKM8:0015:25
Murowana Goślina – ul. Kręta8:05
Murowana Goślina – Nowy Rynek15:19
Murowana Goślina – ul. Poznańska15:23
Zielone Wzgórza – ul. Leśna / szkoła8:0715:15
Call Now Button Skip to content