Posiłki w szkole

Stołówka szkolna

Wszyscy nasi uczniowie w trakcie pobytu w szkole, mają przewidziane dwie przerwy przeznaczone na posiłek – śniadaniową i obiadową.
Na terenie budynku szkoły znajduje się stołówka szkolna wraz z kuchnią, gdzie przygotowywane są ciepłe posiłki i napoje.

posiłek w szkole

Śniadania

W szkole, podczas przerwy śniadaniowej, dla uczniów dostępne są płatki, mleko, kakao i herbata.

Śniadanie składające się z kanapek i innych produktów uczniowie przynoszą z domu.

Posiłki regeneracyjne

OBIADY

Załącznik II Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności.

Wykaz substancji i produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji

1. zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne
2. skorupiaki i produkty pochodne
3. jaja i produkty pochodne