W promieniach gorącego, czerwcowego słońca pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016. 

Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem teatru nauczycielskiego Belfer pt.: „Le Mikołajek”, w którym udział wzięli nauczyciele: p. Agata Knak, p. Magdalena Borak, p. Justyna Jaruzal, p. Jolanta Chlebowska Kasztelan, p. Wiktoria Korzyniewska, rodzice p. Elżbieta Glasser Schuhl, p. Katarzyna Cierniewska Nowak, p. Andrzej Knak oraz uczniowie naszej szkoły – Justyna Knak, Julia Kubera, Wojciech Nowak i w roli tytułowej Wincenty Galsser Schuhl.

 

 

Następnie pani dyrektor Elżbieta Lenarczyk przyznała wyróżnienia:

Srebrną Odznakę Szkoły otrzymali: Antonina Miszkiewicz, Jan Zieliński, Mikołaj Żukowski, Konstancja Kiziorek, Ignacy Szulczyk oraz Jakub Sobolewski.

Złotą Odznakę Szkoły otrzymały Amelia Janaszczyk, Maja Białowąs z klasy 6 oraz  Monika Wiśniewska i Alicja Ignatowicz z klasy III gimnazjum.

Również rodzice naszych uczniów otrzymali specjalne podziękowania i gratulacje.

W tym wyjątkowym czasie podsumowań okazało się, że był to rok ciężkiej pracy zarówno uczniów jak i grona pedagogicznego, jednak wysiłek zaowocował wspaniałymi wynikami egzaminów zewnętrznych, licznymi zwycięstwami w konkursach i zawodach sportowych, a co najważniejsze masą cudownych wspomnień. Nadeszła chwila wytchnienia i odpoczynku, ale już niebawem z nową energią wrócimy do naszej kochanej szkoły.