W piątek odbyły się eliminacje wśród klas IV – VII do XIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Uczniowie przygotowali wiersze o różnorodnej tematyce. Zachwycali swoim zaangażowaniem a także ciekawymi formami interpretacji. Wszyscy otrzymali wielkie brawa oraz zakładki do książek w podziękowaniu za przygotowania i uczestnictwo w konkursie.

Jury w składzie: Paulina Rausch, Jolanta Hydzik, Angelika Kowalczewska wytypowało uczniów, którzy przeszli do kolejnego etapu i będą reprezentować naszą szkołę w Murowanej Goślinie. Są to:

Marcjanna Klepacka kl. IV b (miejsce I)
Adam Pawlak kl. IV b (miejsce II)
Konstancja Kiziorek kl. V (miejsce III)

Natomiast przedstawicielką grupy starszej będzie uczennica klasy 7a – Karolina Glaser-Schuhl.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach!