Zgodnie z corocznym zwyczajem ostatni szkolny dzień 2016 roku był bardzo uroczysty. Świętowaliśmy wigilię szkolną. W pięknie udekorowanych klasach królowały pyszne potrawy, prezenty i oczywiście kolędy. Klasy 2a i 2b pod kierunkiem p.K. Zwierskiej i p. B. Fudali przygotowały piękne, nastrojowe jasełka.

Bardzo cieszymy się, że najmłodszy przedstawiciel Samorządu Szkolnego – Adam Pawlak z klasy 3c – zorganizował (przy małej pomocy ze strony przewodniczącej szkoły i opiekunów SU) konkurs na najdłuższy łańcuch świąteczny. Chociaż do najdłuższego łańcucha, wpisanego do księgi rekordów Guinnessa troszkę nam zabrakło, to jednak wynik (łącznie) 1 km 158 m musi wzbudzać szacunek 😉

Zwycięzcą okazała się klasa I gimnazjum (218 m). Gratulujemy!

 

Również tego dnia został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę organizowany przez Samorząd Szkolny oraz uczniów klasy I gimnazjum. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy 1 SP.

Jak co roku na korytarzach mogliśmy spotkać absolwentów naszej szkoły. Cieszymy się, że o nas pamiętacie.

 

Wszystkim uczniom, obecnym i byłym, życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!