„Jak przygoda, to tylko w Warszawie…”   

Podczas, gdy gimnazjaliści walczyli z testami, uczniowie klas IV i VIb wyjechali zdobywać stolicę. 

XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki było pierwszym punktem napiętego grafiku.  Następnie szybkie zwiedzanie stadionu „wroga”, czyli Legii Warszawa (zgodnie z przysłowiem „Aby wroga zniszczyć, trzeba go pokonać”). I na zakończenie pierwszego dnia spacer po Łazienkach Królewskich, po którym zmęczeni, ale szczęśliwi udali się do Konstancina na obiad i nocleg.

Wtorek wycieczkowicze rozpoczęli poranną gimnastyką w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, skąd udali się do Centrum Nauki Kopernik. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz spacer po warszawskiej Starówce. 

Środa z kolei to oprócz oglądania terenów przy Pałacu w Wilanowie,  głównie dzień  zwiedzania Sejmu RP. 

Pomimo tak napiętego harmonogramu dzielni uczniowie i ich jeszcze bardziej dzielne wychowawczynie cało i zdrowo powrócili do domu. 

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.