W październiku w ramach lekcji przyrody dotyczącej tematu: „Prowadzenie obserwacji w terenie” poznaliśmy sposoby rozpoznawania roślin, a także metodę opisu i wykonania zielnika. Otrzymaliśmy wówczas od nauczyciela zadanie, aby wykonać zielniki roślin z naszego najbliższego otoczenia i połączyć zdobytą w czasie lekcji wiedzę z praktyką.

Wszyscy uczniowie klasy IV a (Julianna Jagucka, Maja Kobus, Maja Kołat, Franciszek Kozłowski, Piotr Michalak, Przemysław Szyba, Jan Zieliński, Mikołaj Żukowski) oraz uczniowie klasy IVb (Dominik Gędek, Wiktor Jedlikowski, Konstancja Kiziorek, Kalina Lamentowicz, Artur Mietlicki, Jarosław Raszewski, Martyna Schulz, Jakub Sobolewski, Ignacy Szulczyk, Ludwik Ślęga i Dawid Torbiaczyk) bardzo zaangażowali się w ich wykonanie. Na podsumowanie zadania czekaliśmy 2 miesiące.

 

Zapraszam do galerii, by podziwiać efekty ich pracy.

Monika Piotrowska