Teatralnie zakręconym deszcz nie przeszkadza.

W listopadzie można narzekać na pogodę, w listopadzie można mieć depresję, w listopadzie można być chorym i leżeć z katarem. Ale po co? Skoro w listopadzie można marzyć i stać się reżyserem.

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym teatralnym projektem „PRZEDSTAWIENIA Z MARZENIA”. Każde chętne dziecko może zostać reżyserem własnego marzenia i zagrać na scenie główną rolę. Wystarczy tylko trochę pomarzyć, przedstawić swoje marzenie innym dzieciom i mnie przy okazji, uruchomić wyobraźnię, obsadzić aktorów w swojej historii, przedstawić i zrealizować swój plan reżyserski i już!!!

I wtedy każdy jest ważny i wszyscy są zadowoleni, każdy jest w centrum, a jednak pracujemy w grupie. I możemy spełniać wszystkie marzenia, bo wiadomo: „teatr jest po to, aby wszystko było inne niż dotąd!.

A marzenia są przeróżne: będziemy i w zoo i w kosmosie. Zamienimy się w jednorożce i będziemy ratować świat. Będziemy gwiazdami rockowymi i policjantami. Pokonamy zombiaki i zatańczymy z burmistrzem planety Muzykolandia. Pokonamy czas, bo nasza wyobraźnie jest nieograniczona.

Ale, ale… przecież nie możemy zdradzić wszystkiego. Przed nami jeszcze duuuużo pracy. O postępach i finałowych występach będziemy informować na bieżąco.

Z teatralnym i pięknie listopadowym pozdrowieniem

Agata Knak

Instrukorka teatralna, tak zwana „pani od teatru”