Szanowni Rodzice, Teatralne Dzieciaki!

Nadszedł czas na podsumowanie pierwszego miesiąca teatralnego 2017/2018.

Pierwsze zajęcia to przede wszystkim integracja za pomocą ćwiczeń teatralnych, mówienie o emocjach do teatralnego mikrofonu (niektórzy twierdzą, ze to zwykła chochla, ale my wiemy swoje…), przytulasy i przekazywanie dobrej energii. Pracowaliśmy nad rozhuśtaniem ciała, wyzwoleniem oddechu, uwolnieniem dźwięku. Witaliśmy się, kłóciliśmy (teatralnie oczywiście) i godziliśmy. Z poduszek wyzwoliliśmy nowe możliwości (poduszki nie wiedziały, że mogą być latawcem, a nawet autobusem). Wyliśmy jak wilki, łapaliśmy przestrzeń, stworzyliśmy machinę z ciał. Tworzyliśmy pozy i rzeźby, które odpowiadały na pytania, rozmawialiśmy jak kosmici językiem „ko ko ko, ka ka ka, ke ke ke”, turlaliśmy się po materacach.

Śmialiśmy się razem i byliśmy szczęśliwi. I zamierzamy tak szaleć do końca roku! Tyle możemy obiecać!

Z teatralnym pozdrowieniem

Agata Knak

Instruktorka teatralna