Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

 

Zgodnie z tradycją serdecznie zapraszamy na Święto Szkoły, które odbędzie się 13 czerwca (sobota) na boisku szkolnym. W tym roku hasło przewodnie brzmi Liczymy na Europę! W tym dniu obowiązuje strój sportowy, kolorystyką nawiązujący do flagi wylosowanego kraju.

 

Harmonogram

 • 11:00 Rozstawienie stanowisk. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie:
  •  plakatu informującego o kulturze danego państwa,
  •  tradycyjnych potraw,
  •  napojów,
  •  stoisk w barwach narodowych.
 • 11:30 Oficjalne rozpoczęcie Święta Szkoły:
  • zwiedzanie stanowisk,
  • rozpalenie grilla.
 • 12:00 Rodzinny Pięciobój Matematyczno-Sportowy o puchar Dyrektora Szkoły.
 • 13:00 Tradycyjna konkurencja dla mam – Rzut tłuczkiem.
 • 14:00 Wręczenie pucharu, zakończenie Święta.

 

O godzinie 9:00 uczniowie klas gimnazjalnych oraz ich rodzice razem z panią Jolantą Chlebowską-Kasztelan oraz panem Krzysztofem Kołatem wyruszą w rajd rowerowy Biedrusko – Owińska – Biedrusko (obowiązkowo zgoda na wyjazd, kask oraz kamizelka odblaskowa). Po powrocie do szkoły wszyscy włączają się do uczestnictwa w Święcie Szkoły.

 

Serdecznie zapraszamy!