W środę, 25 maja 2016 r. odbyły się w naszej szkole prezentacje projektów gimnazjalnych. Grupa Wojtka, Wincentego i Antka z klasy II gimnazjum zaprezentowała projekt pod tytułem „Jak walczyć ze stresem?”. Przed prezentacją zbierała informacje o stresie wśród uczniów naszej szkoły przeprowadzając ankietę. Cały projekt opracowała pod kątem problemów uczniów. Widzowie mogli dowiedzieć się między innymi o rodzajach stresu, jego przyczynach i skutkach, a przede wszystkim jak z nim walczyć. Mamy nadzieję, że każdy wyniósł dużo nowych informacji i stres nie będzie sprawiał mu już problemów.

 

 

Tego dnia miała miejsce jeszcze jedna prezentacja projektu chłopców z klasy II gimnazjum: Mateusza, Michała i Kacpra, którzy pod okiem pani Marleny Malendowskiej przedstawili plan atrakcyjnej wycieczki szkolnej po Polsce.

„Naszym pomysłem na projekt była przedsiębiorcza wycieczka. W projekcie objaśniamy kim jest osoba przedsiębiorcza oraz przedstawiamy jak mądrze zorganizować wycieczkę, w której stawiamy na pierwszym miejscu małe koszty i jak najlepszą jakość. W prezentacji znajduje się też kosztorys wycieczki oraz opisy hotelu, transportu i atrakcji, które będziemy zwiedzać w czasie wycieczki edukacyjnej”.

Michał Żukowski