Ostatni taki NAPAD!

6 czerwca 2019 roku wydarzyła się rzecz niezwykła: po siedmiu latach współpracy grupa teatralna NAPAD po raz ostatni (!) wystąpiła na SCENIE NOWEJ w CENTRUM KULTURY ZAMEK w Poznaniu.

Wystawiliśmy „Taką oto pożegnalną historię teatralną”, żegnając się ze sobą i publicznością spektakularnie i z przytupem!

Dojrzewaliśmy razem od roku 2012, prezentując się, bawiąc i wspólnie przeżywając trudne i zarazem piękne emocje w takich oto przedstawieniach:

2013 rok – „Zielony Kapturek” (w tym spektaklu debiutowały i dotrwały do końca roku 2019: Justyna Knak i Karolina Glaser-Schuhl 😊, gratuluję i dziękuję niezwykłym dziewczynom!!!). Scenariusz pisany wspólnie.

2014 rok – „Roman i Jula”. Scenariusz pisany wspólnie.

2015 rok – „Tylko wariaci są coś warci”. Scenariusz pisany wspólnie.

2016 rok – „Szlafrok Hols i Doktor Młotson”. Scenariusz napisany przez uczennicę Amelię Janaszczyk.

2017 rok – „Nie-Samotność”. Scenariusz napisany przez uczennicę Justynę Knak. Spektakl został wybrany jako jeden z czterech spośród kilkudziesięciu na XIII Finał Przeglądu Młodego Teatru DZIEŃ DOBRY SZTUKO.

2018 rok – „Nie zadzieraj z Rodzanicami”. Scenariusz napisany przez uczennicę Karolinę Glaser-Schuhl, na podstawie pomysłu uczennicy Zofii Sawińskiej.

i wreszcie rok 2019 – „Taka oto pożegnalna historia teatralna”. Scenariusz napisany wspólnie.

Oto skład tej NIEZAPOMNIANEJ DRUŻYNY:

Teresa Latosińska, Magdalena Wierzbicka, Justyna Knak, Karolina Glaser-Schuhl, Zofia Sawińska, Bartosz Bielak, Stanisław Świerczyński, Aleksander Kruszelnicki.

W tym roku wystąpiła z nami po raz pierwszy pani Dyrektor Elżbieta Lenarczyk (tak, tak, to prawda!),

A towarzyszy nam od zawsze pani Magdalena Borak.

Moje kochane, moi kochani!

Pracować z Wami to dla mnie zaszczyt, podążać za waszym szaleństwem to dla mnie wyzwanie, doświadczać waszej wrażliwości to dar.                                                                                                                                                                                    Dziękuję Wam za wszystkie lata NIGDY NIEZAPOMNIANEJ teatralnej przygody.                                                                   Jesteśmy bogaci w emocje, przeżycia i doświadczenia absolutnie bezcenne.                                                                          Bądźcie z siebie dumni, ja z Was jestem!

ukłony

Agata Knak

Instruktorka teatralna