26 marca 2019 roku swoje pierwsze kroki na SCENIE NOWEJ w CENTRUM KULTURY ZAMEK w Poznaniu postawiła nowa grupa teatralna OCH! EMOCJA.

Do swojego pierwszego przedstawienia pt.: „PO CO CZUĆ?” grupa scenariusz napisała samodzielnie.

Ale to już taka nasza wspaniała tradycja: piszemy i pokazujemy to, co nam w duszy gra.

Wspaniałe dzieciaki: Zuzanna Figlewska, Adrianna Garska, Jagoda Latosińska, Maia Campion, Marcjanna Klepacka, Dominika Pawelczak, Zuzanna Warcholińska, Piotr Michalak i Artur Mietlicki pokazali swoją magię i kreatywność, swój talent i wrażliwość.

Byliście doskonali!

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Agata Knak                                                                                                                                                                            Instruktorka teatralna