9 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Niepodległości. To taka piękna okazja na refleksję, na trochę powagi i wiele wzruszeń. A to wszystko bez patosu, a w kojącym nastroju i towarzystwie mądrych i pięknych młodych ludzi… I tych starszych (też mądrych i ciągle pięknych) nauczycieli też.

Z całego serca dziękuję klasie II gimnazjum za zaangażowanie w realizację poetyckiego spotkania i stworzenie uroczystego i wzruszającego nastroju.

Dziękuję także za grę na pianinie pani Magdalenie Ilkowskiej, za śpiew pani Magdalenie Borak i pani Paulinie Rauch, a także Karolinie Glasser-Schuhl i Gabrysi Fiedorow z klasy 7a za deklamację wierszy.

Nie mogę zapomnieć o podziękowaniu dla  pani Marzeny Zawłockiej, która bardzo chciała wziąć udział w naszej inscenizacji, a którą postarałam się godnie zastąpić.

Dzięki naszej współpracy wszystko się zawsze udaje. Obiecuję, że będę prosić o więcej i więcej i więcej!

        Agata Knak

        Instruktorka teatralna