„Naturalnie, kulturalnie…” – po raz trzeci

We wtorek 14 grudnia odbyła się kolejna odsłona szkolnego projektu „Kulturalnie, naturalnie. Spacery po otwartym Poznaniu”.

Tym razem odwiedziliśmy i odwiedziłyśmy Jarmark Bożonarodzeniowy – Betlejem Poznańskie 2021. Kiedy już nasyciliśmy i nasyciłyśmy się jarmarkowymi różnościami, ruszyliśmy i ruszyłyśmy spacerowym krokiem w stronę Śródki, po której oprowadziła nas Pani Izabela Cytlak. Mama naszego ucznia opowiedziała ciekawie o najnowszych odkryciach archeologicznych dotyczących siedziby Mieszka I. Zarówno pogoda, jak i doborowe towarzystwo sprzyjało podziwianiu Poznania odzianego w świąteczną szatę.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za udział w spotkaniu. Naładowane mocą pozytywnych wspomnień już nie możemy się doczekać kolejnego.

mgr Malwina Patelska i mgr Magdalenia Borak