Magdalena Borak

Nazywam się Magdalena Borak i w naszej szkole pełnię funkcję pedagoga. Jestem tu, by pomagać dzieciom, które napotykają na trudności edukacyjne oraz emocjonalne i sprawić by szkoła była dla wszystkich przyjaznym miejscem, sprzyjającym rozwojowi.

Jestem specjalistką terapii pedagogicznej i doradztwa zawodowego.
Przewodniczę Zespołowi Ds. Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej.
Przeprowadzam diagnozy i prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi.
Pełnię funkcję opiekunki Szkolnej Grupy Samorządowej oraz Szkolnego Klubu Charytatywnego.
Od roku 2013 współtworzę Teatr „BELFER”. Na koncie mamy już przedstawienia: „A teraz wrzuć to tam z powrotem”, „Rybkę zwaną Wanną” oraz „Le Mikołajek”, ” Superbohater potrzebny od zaraz” oraz „Dziwne rzeczy”.
By misja mogła się udać, konieczna jest współpraca z rodzicami i nauczycielami. W naszej szkole to się udaje i sprawdza!

Zapraszam serdecznie do współpracy.