9  kwietnia miał miejsce szkolny etap konkursu recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”.

Został on poprzedzony eliminacjami klasowymi. Uczniowie sumiennie przygotowali się do recytacji. Wszyscy mieli okazję zaprezentować się przed publicznością i finalnie w etapie szkolnym wzięło udział trzech przedstawicieli z każdej klasy. Dzieci pięknie recytowały wiosenne teksty. Jury po burzliwej naradzie wybrało troje uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Suchym Lesie.

 

2015-04-09 - konkurs recytatorski

 

Do kolejnego, międzyszkolnego etapu, przeszli:

  • Julia Cygan z klasy 1a
  • Jaś Makowski z klasy 1b
  • Adam Pawlak z klasy 1c

Brawo pierwszaki! Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wszystkim  gratulujemy sukcesu!

 

Galeria zdjęć