11 maja w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Artyści zaprezentowali swoje zdolności wokalne w języku angielskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Poziom wykonania utworów był tak wysoki, że nasze jury nie miało łatwego zadania. Po długim namyśle udało się jednak wyłonić najpiękniejsze wykonania zaprezentowanych utworów :

I miejsce:
Zuzanna Orlicka z klasy 6b oraz trio z klasy 4a Maja Kołat, Mikołaj Żukowski i Jan Zieliński
 
II miejsce:
Karolina Glaser-Schuhl z klasy 6a oraz Teresa Latosińska z klasy 5
 
III miejsce:
Maia Campion z klasy 3a
 
Wyróżnienie:
Adam Pawlak z klasy 3c 
oraz zespół z zerówki (Adam Cytlak, Michał Karoński, Dorian Kaźmierczak, Maja Kolosa, Julia Krakowska, Magdalena Marciniak, Jan Markiewicz) 
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym szkolnym konkursie😊