Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić galerię zdjęć ze szkolnego konkursu „Mam Talent” klas 1-3, który odbył się 24 maja 2016 r. W tegorocznej edycji udział wzięło 16 niezwykle utalentowanych uczestników, wśród których „tajemnicze” w tym roku jury wyłoniło tych najwspanialszych-  „wyróżnionych”:

Łukasza Firleja i jego magiczne hula- hop, które wprost nie chciało się zatrzymać,

Antoninę Miszkiewicz, której taniec zaparł wszystkim dech w piersiach,

Marcjannę Klepacką i Dominikę Pawełczak, których czarodziejski pokaz zafascynował całą widownię bez wyjątku („tajemniczy juror” mimo udziału w prezentacji, nie dostrzegł żadnych sztuczek , tylko czystą magię),

Maję Kołat, której piękna gra na pianinie, wytrwałość i zwłaszcza „prawa ręka” zachwyciła wszystkich (dziękujemy także pani Magdalenie Ilkowskiej za jej „lewą rękę”)

Zarówno publiczność jak i jury byli zachwyceni pozostałymi występami: Janeczki Jakóbczyk prezentującej wspaniały taniec, Janka Ignatowicza, który okazał się doskonałym karateką, Dawida Kubery i Adama Pawlaka prezentujących sztuczki piłkarskie w rytm muzyki, Dawida Torbiarczyka– do teraz nie wiemy jak uwolnił się z kajdanek w mniej niż 30 sekund, Mai Campion, Ady Garskiej, Jagody Latosińskiej i Kornelki Deskiewicz– ich wesoły taniec porwał publiczność ze sobą, Majki Kobus grającej na pianinie w rytm naszych serc, Dominika Gędka– jego gra na flażolecie przeniosła nas trochę w przeszłość i Franka Kozłowskiego, który zagrał na pianinie z zawiązanymi chustą oczami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentów i odwagi!

Dziękujemy  pani Justynie Jaruzal za zorganizowanie całego konkursu oraz klasie 6b za pokaz sztuki konferansjerskiej!!