27 września 2021 roku klasy ósme wzięły udział w Klasowym Dniu Sportu.  Aktywnie, w duchu rywalizacji  i zasad fair play uczniowie spędzili czas w Centrum Tenisowym Sobota. Tam doskonalili lub po raz pierwszy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w squashu, tenisie ziemnym i bowlingu. Rozegrany został turniej klasowy w bowlingu i minimalną liczbą punktów wygrała klasa 8a. Największą liczbę punktów w turnieju bowlingowym  zdobyli uczniowie: w kategorii dziewczęta: Kornelia, Maia, a w kategorii chłopców: Dominik, Aleksander. Zdrowo i naturalnie na całego!  Smaczny i zdrowy posiłek uzupełnił zapotrzebowanie po wysiłku fizycznym. Serdecznie gratulujemy  wszystkim uczniom aktywnego udziału w zorganizowanych atrakcjach ruchowych oraz za miłe chwile spędzone z Wami. 

Dziękujemy!

Marzena Zawłocka i Adrian Mankiewicz