W ramach poszerzania umiejętności dzieci, a także jako element dodatkowej nauki poprzez zabawę, proponujemy dodatkowe zajęcia pozalekcyjne w ramach prowadzonych w szkole kół zainteresowań.

 

 

 

 

kółko teatralne

Kółko teatralne

 

Spotkania dla wszystkich tych, którzy są wrażliwi i kreatywni, mają sporą wyobraźnię i potrafią współpracować z grupą. Dla kogo jeszcze? Zapraszamy na spotkanie!

 

kółko fizyczne

Kółko fizyczne

 

Miejsce dla młodych odkrywców spragnionych wiedzy o świecie i zasadach jego działania. Na spotkaniach tego koła sprawdzamy wszystko, co da się zmierzyć, udowodnić, zbadać, dotknąć. Doświadczenia zawsze mile widziane.

 

 

 

 

kółko historyczne

Kółko historyczne

 

Dawno temu… Tak zaczyna się wiele pięknych opowieści, jednak nie zawsze do końca prawdziwych. W kółku historycznym z łatwością i przyjemnością poznajemy tajemnice historii, tej prawdziwej. Sięgamy w czasie i przestrzeni tam, gdzie poniesie nas ciekawość.

 

Szkolny klub sportowy

Szkolny klub sportowy

 

Miejsce dla tych, którzy nie boją się potu, którzy mają zapas energii. Ćwiczymy w dyscyplinach, które najbardziej nas interesują. Nie uznajemy kompromisów, zawsze dajemy z siebie 100%!

 

 

 

 

kółko technik plastycznych

Kółko technik plastycznych

 

Do tego kółka zainteresowań należą wszyscy ci, którzy lubią tworzyć rzeczy piękne, przelewać na papier swoje myśli, odczucia, swoje obserwacje, w formie obrazu, rysunku czy szkicu. Tu doskonalimy umiejętności, poznajemy nowe techniki, uczymy się wyrażać emocje.