4 marca społeczność naszej szkoły świętowała DZIEŃ SZALONEGO KAPELUSZNIKA.

Przenieśliśmy się do sennej krainy Lewisa Carolla, gdzie przyjaciel Alicji, Szalony Kapelusznik projektuje niezwykłe kapelusze dla złej królowej. To ta magiczna opowieść zainspirowała uczniów i nauczycieli do rozwijania wyobraźni, popisywania się pomysłowością i ubiegania się o tytuł Szalonego Kapelusznika.

Efekty były niesamowite. W szkole królowały nakrycia głowy rodem z najlepszych modowych wybiegów. Kapelusze zrobione były z przeróżnych materiałów i obfitowały w liczne dodatki i ozdoby. Finalnie wszyscy właściciele kapeluszy zostali nagrodzeni, a kilka osób zdobyło tytuł Szalonego Kapelusznika. Po zakończonym dniu kapelusze trafiły do rekwizytorni trupy teatralnej naszej szkoły i wkrótce wystąpią na deskach teatru.

 

Pomysłodawcą tego święta była p. M. Adamczyk – nauczyciel plastyki.

 

Galeria zdjęć