W roku szkolnym 2019/2020 realizujemy w naszej szkole całoroczny, interdyscyplinarny projekt ZDROWY CZŁOWIEK, ZDROWY ŚWIAT – NATURALNIE!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczniów, nauczycieli, i środowiska. Dbamy o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, rozwój społeczny i emocjonalny, rozwijamy postawę ekologiczną. Do udziału w projekcie zapraszamy całą społeczność szkolną: uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wszystkim życzę dobrej zabawy, naturalnie!
Magdalena Borak – koordynatorka projektu

Cele projektu

• ograniczam produkcję śmieci w swoim otoczeniu
  • pomagam innym, dzięki czemu rozwijam poczucie empatii oraz umiejętności komunikacyjne
  • wykorzystuję wyhodowane przez siebie zioła i warzywa do przygotowania zdrowych posiłków
  • odpoczywam bez technologii, gimnastykuję się, relaksuję się w otoczeniu przyrody, dzięki czemu dbam o swoje emocje oraz komfort pracy swój i innych

Nasze zadania

• akcje charytatywne,
  • wspieranie najuboższych,
  • pomaganie zwierzętom,
  • budowa przyszkolnego ogródka,
  • kawiarenki grupy samorządowej,
  • wiele innych…

Nasze działania

Uwolnij książkę!
Zbiórka dla szkoły w Indiach
Kółko przyrodnicze działa w ramach projektu „Zdrowy człowiek, zdrowy świat – naturalnie” 06.11.2019 r.
Kółko przyrodnicze 15.01.2020 r.
Ekologiczny bal 21.02.2020 r.
Kwietniki zdobią naszą Szkołę – finał zajęć stolarskich 15.06.2020 r.