W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowaliśmy, dzięki uprzejmości państwa Kucharskich, w Pałacu w Biedrusku. Ale przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęliśmy już w grudniu.

Klasy prześcigały się w pomysłach na swoje stoisko. Czego tu nie było?! Mogliśmy zjeść własnoręcznie wykonane kanapki, napić się zdrowych soków i koktajli, udać się na pokaz chemiczny, zjeść kawałek ciasta i, by spalić zbędne kalorie, zagrać w bilard lub piłkarzyki. Dodatkowo mogliśmy zakupić książki, począwszy od kucharskich, poprzez bajki i baśnie, kryminały, a na atlasach kończąc. Na stoiskach dostępne były również zakładki do książek oraz inne rękodzieła.  W międzyczasie uczniowie klas 0-3 zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Zmęczeni atrakcjami mogli zakupić piękne poduszki i odpocząć pozwalając pomalować sobie twarz lub zrobić pamiątkową fotografię. A na deser: licytacja prowadzona przez dyrektora Naszej szkoły, pana Marka Lenarczyka.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów oraz przede wszystkim rodziców udało nam się pobić dotychczasowy rekord i zebrać 15 769 zł i 39,3 euro do puszek WOŚP.

JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć.