27 października uczniowie klasy Ic pojechali z wizytą do Klubu Seniora „Jesienny Liść” w Owińskach.

Nasza szkoła od kilku lat współpracuje z tym Klubem. Pierwszaki pojechały tam po raz pierwszy, aby zawiązać międzypokoleniową nic przyjaźni. Dzieci przygotowały popis swoich umiejętności i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Potem seniorzy w doskonałej formie fizycznej zatańczyli kilka tańców. Panie z Klubu przygotowały dla nas pyszny poczęstunek, a na koniec wszyscy wspólnie wykonaliśmy plakat przyjaźni na którym znalazły się kolorowe dłonie wszystkich członków Klubu. To było niezwykłe spotkanie.

Następnym razem Seniorzy przyjadą do naszej szkoły. Z całą pewnością to początek wspaniałej przyjaźni.