Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

Dnia 26 września w naszej szkole odbyło się głosowanie do Samorządu Uczniowskiego.

Wszyscy uczniowie ochoczo wzięli udział w tym ważnym dla nas dniu. Komisji wyborczej przewodniczyła Maja Kurzawska wraz Wirginią Twaróg, Mateuszem Soską, Filipem Kołaczyńskim oraz Jakubem Michajłow z klasy III gimnazjum. W tym roku Maja oddała swój urząd przewodniczącej samorządu w klasach 4-7 SP oraz II-III gimnazjum koledze z klasy Marcinowi Wesołowskiemu, któremu pomagać będzie viceprzewodniczący  Adam Pawlak z klasy 4b. W klasach 1-3 Szkoły Podstawowej przewodniczącym został Grzegorz Markiewicz z klasy 3b a tytuł vice przewodniczącej uzyskała koleżanka z równoległej klasy 3a Helena Choćba. Wygranym gratulujemy oraz życzymy powodzenia w ciężkiej pracy na Nowy Rok Szkolny 2017/2018!

Iwona Pazdan

opiekun Samorządu Uczniowskiego