Działanie – edukacja – integracja!

Jesteśmy Wielcy, Jesteśmy Wielkie !
Nie tylko dlatego, że stworzyliśmy i stworzyłyśmy najliczniejszy sztab, uzbieraliśmy i uzbierałyśmy najwięcej śmieci dziwnych i wielkogabarytowych lub udzieliliśmy i udzieliłyśmy najwięcej wywiadów do telewizji 😉
DZIAŁALIŚMY I DZIAŁAŁYŚMY WSPÓLNIE DLA DOBRA NASZEJ PLANETY 🌍💪💚 DOŚWIADCZAJĄC WSPÓLNOTY ❤ Dzięki wspaniałej inicjatywie Sebastiana Staśkiewicza z Ratuj Ryby byliśmy i byłyśmy częścią czegoś większego i z całą mocą poczuliśmy i poczułyśmy, jak ogromne znaczenie ma edukacja ekologiczna.
Udział w VII Sprzątaniu Brzegów Warty od źródeł do ujścia to wspaniała akcja. Stała się dla nas pretekstem do rozmów i działania. Uczniowie i uczennice dzielą się swoją wiedzą, motywują się nawzajem do sprzątania swojego kawałka świata, lasu i rzeki.
Ta akcja stanowi idealne podsumowanie naszego dwuletniego projektu.
Sztab 55 Prywatna Szkoła nr 1 Biedrusko – POZAMIATANE!!!

mgr Magdalena Borak- koordynatorka szkolnego projektu ” Zdrowy człowiek, zdrowy świat- Naturalnie!