26 czerwca 2015 roku był ostatnim dniem wspólnej wędrówki Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniów i Rodziców przez rok szkolny 2014/2015.

W delikatnych promieniach słońca podczas uroczystego zakończenia roku klas 1-3 i nieznośnych kroplach deszczu podczas uroczystego zakończenia roku klas 4-6 oraz gimnazjum żegnaliśmy miniony rok szkolny.

Pani Dyrektor Elżbieta Lenarczyk  gratulowała wspaniałych wyników zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Na forum społeczności szkolnej przyznane zostały srebrne i złote odznaki szkoły:

Srebrna Odznaka Szkoły trafiła do rąk Wiktorii Petzke i Teresy Latosińskiej z klasy 3 szkoły podstawowej, natomiast Złotą Odznaką Szkoły uhonorowani zostali uczniowie klasy 6: Miriam Piskorska, Maja Kurzawska, Alan Lenarczyk, Bartosz Pers, Antoni Wielgosz oraz Jakub Birecki, a także uczennica III klasy gimnazjum- Maja Glass Brudzińska. Uczniom gratulujemy tego wspaniałego wyróżnienia.

Gratulujemy też wszystkim, którzy mogli pochwalić się 100 % frekwencją oraz wybitnymi osiągnięciami w międzyszkolnych konkursach polonistycznych, matematycznych oraz plastycznych.

Do zobaczenia we wrześniu!!