W sobotę 13 czerwca odbyło się Święto Szkoły pod hasłem „Liczymy na Europę!”. Uczniowie wraz z Rodzicami jak zwykle nie zawiedli, a ich kreatywność nie miała końca. Mieliśmy okazję zajrzeć do fińskiej sauny, spróbować francuskiego fondue, podziwiać holenderskie kwiaty i wiatraki, a także skosztować polskiej kuchni. Były też niemieckie wursty, goście mogli odpocząć na leżakach na chorwackiej plaży,zapoznać się z kulturą brytyjską i irlandzką, jak również spróbować węgierskiego leczo. W międzyczasie odbywały się zawody matematyczno-sportowe o puchar Dyrektora Szkoły.Dziękujemy wszystkim za przybycie, a w szczególności naszym  drogim Seniorom z Ugorów, którzy udekorowali swoje greckie stoisko pięknymi własnoręcznie namalowanymi obrazami.