Każdy uczeń gimnazjum musi zrealizować projekt, którego temat jest wpisywany na świadectwie ukończenia szkoły. W naszej szkole tradycją już jest, że projekty realizują uczniowie klasy drugiej.

W środę, 13 czerwca, trzy grupy projektowe zaprezentowały rezultaty swojej kilkumiesięcznej pracy.
Pierwsza grupa zaprezentowała temat nawiązujący do projektu szkolnego: „Obrzędy i zwyczaje Prasłowian”. Również druga grupa oparła całość o wierzenia słowiańskie, ale w odniesieniu do „Wiedźmina”. Z kolei dziewczęta przedstawiły nam wpływ mediów na nasze życie.

Dziękujemy uczniom za przygotowanie prezentacji oraz pani Monice Lenarczyk, pani Paulinie Rausch i panu Mateuszowi Adamczykowi za opiekę nad grupami projektowymi.

Zapraszamy do galerii zdjęć.