Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczynamy nasz szkolny wolontariat! Od lat współpracujemy z Domem Pomocy Społecznej Ugory, dlatego i w tym roku będziemy tam mile widziani.

Zapraszamy uczniów z klas szóstych i gimnazjum do zaangażowania się w pomoc osobom starszym.

Wolontariat jest DOBROWOLNY. NIE MA OBOWIĄZKU REGULARNYCH ODWIEDZIN.

Pani Anna Dzieja, która jest koordynatorką do spraw współpracy i wolontariatu, prosiła , aby poinformować Rodziców i Dzieci, że wolontariat jest wspaniałą, ale bywa i trudną formą pomocy. Co oczywiście powinno zachęcić naszą nieocenioną  młodzież do zaangażowania J.

Zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie przygotowane przez Seniorów.

Pierwszy wyjazd planowany jest na 05.10. (środa) na godzinę 10.00.

Chętne dzieci MUSZĄ mieć przy sobie:

• dwa bilety na autobus MPK na 40 minut,
  • legitymację szkolną,
  • PISEMNĄ zgodę na wyjazd w tym dniu (bez pisemnej zgody nie ma możliwości wyjazdu).

Bardzo proszę, by osoby chętne przyniosły ze sobą ciasto. Po przedstawieniu Seniorów spędzimy z Nimi czas przy filiżance herbaty. Nic tak nie integruje, jak miła rozmowa przy smakołykach J!!!.

Będę wdzięczna za informację do poniedziałku 03.10, kto może przynieść coś słodkiego!

Proszę, by uczniowie przekazali zgody na wyjazd w PONIEDZIAŁEK O3.10. pani Justynie Kurzawie.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy

Agata Knak

Opiekun Szkolnego Klubu Charytatywnego