Dnia 30 listopada w naszej szkole pojawiły się magiczne postacie, które przybyły ze świata Narnii i Śródziemia. Na szkolnych korytarzach można było spotkać Białe Czarownice, Starą Szafę, liczne krasnoludy, elfy i niejednego Gandalfa.

Każdego miesiąca uczniowie i nauczyciele przebierają się zgodnie z wyznaczonym tematem, co związane jest z całorocznym projektem „Fantastyka na co dzień”, który rozpoczął się przedstawieniem nauczycielskiego teatru „Belfer”. Hasłem przewodnim spektaklu było „I Ty możesz zostać superbohaterem”.

Przed nami jeszcze liczne działania, które udowodnią wyjątkowe moce uczniów, konkursy i „fantastyczne” wydarzenia (Superbohaterowie, W świecie baśni, Disney przedstawia, Przybysze z kosmosu).