Zakończyła się kolejna edycja Międzyszkolnych Zawodów Pływackich Szkół Niepublicznych. Rywalizacja odbywała się w dwóch etapach. Pierwszy etap dla reprezentantów z roczników 2009/2006 i drugi dla roczników 2005/2003. Wśród młodszych dzieci brązowe medale za trzecie miejsce zdobyli Maciej Solarski z 1b, Kornelia Deskiewicz z 2a i Maks Śmiglak z 2c. W drugim etapie na podium stanęli : Bartek Birecki z 5b na drugim miejscu i Adam Pacholski z 5a na pierwszym miejscu. Nasza sztafeta w składzie: Bartek Birecki, Ola Jazikowska, Ala Kempara, Adam Pacholski, Ola Sroka, Mateusz Mańko, zajęła szóste miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy dzielnie walczyli, bijąc swoje rekordy życiowe zdobywali punkty w ogólnej klasyfikacji i jako drużyna otrzymali puchar za czwarte miejsce. Gratulujemy !