Magdalena Dobrzyńska-ByckaWychowawca „szalonej” 2B oraz szkolny logopeda.

Taylor McKenzie kiedyś powiedział „Nauczyciel to doradca, idol, często przyjaciel. Nauczyciel to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się”.

Jestem świadoma jak ogromną rolę odgrywa pierwszy nauczyciel dziecka, zazwyczaj pamiętamy go przez całe życie, dlatego wspólnie tworzymy w mojej klasie zgrany zespół, darzący się sympatią i zaufaniem młodych ludzi, pomagających sobie w potrzebie i nastawionych na współpracę, a nie rywalizację.

Klasa 1B to jedenaścioro uśmiechniętych i pełnych wigoru dzieciaków, każde z nich jest inne i na swój sposób wyjątkowe… kto wie, może to właśnie w 1B jest przyszły prezydent, reżyser, laureat nagrody Nobla…

Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają