Nazywam się Magdalena Borak i w naszej szkole pełnię funkcję pedagoga. Jestem tu, by pomagać dzieciom, które napotykają na trudności edukacyjne oraz emocjonalne i sprawić by szkoła była dla wszystkich przyjaznym miejscem, sprzyjającym rozwojowi. Jestem specjalistą terapii pedagogicznej. Przewodniczę Zespołowi Ds. Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej. Przeprowadzam diagnozy uczniów. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczę przedmiotu Wychowanie Do Życia W Rodzinie  uczniów klas 4 – 8 SP oraz Gimnazjum. Pomagam uczniom w wyborze ich ścieżki edukacyjnej podczas lekcji Doradztwa Zawodowego. Opiekuję się uczniami zaangażowanymi w działania szkolnego klubu INTERACT BIEDRUSKO – pierwszego w Wielkopolsce klubu będącego częścią światowej organizacji ROTARY INTERNATIONAL.

Od roku 2013 współtworzę Teatr „BELFER”. Na koncie mamy już przedstawienia: „A teraz wrzuć to tam z powrotem”, „Rybkę zwaną Wanną” oraz „Le Mikołajek”. Aktualnie pracujemy nad kolejnym spektaklem. Prowadzę warsztaty dla rodziców w cyklu AKADEMIA RODZICA. By misja mogła się udać, konieczna jest współpraca z rodzicami i nauczycielami. W naszej szkole to się udaje i sprawdza!

Zapraszam serdecznie do współpracy.