Joanna Małecka

Jestem mamą, nauczycielką i duszą artystyczną. Zawsze myślałam, że zostanę architektem. Życie przyniosło jednak inne ciekawe rozwiązanie. Pokochałam mój zawód, zawód nauczyciela. Mam dość szerokie wykształcenie jako nauczycielka – ukończyłam Przyrodoznawstwo, Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną oraz pedagogikę specjalną z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam już w przedszkolu, realizowałam się jako nauczyciel w klasach 1-3, a obecnie cieszę się, że mogę odkrywać, doświadczać i poznawać z uczniami wszystko, co nas otacza – przyrodę.

Uwielbiam czytać książki. Łapię przy nich duży oddech, odpoczywam i relaksuję się, mimo że to głównie kryminały Ch. Link. Natomiast totalną wolność i ujście moich artystycznych zapędów mam w malowaniu na jedwabiu.