18 grudnia w całej szkole panował podniosły nastrój – świętowano Wigilię. Z tej okazji 38 uczniów z klas 2a, 2b i 2c przygotowało jasełka. Dzieci wspaniale odegrały swoje role: anielski chór śpiewał kolędy, trzej królowie dostojnie kroczyli z darami a pasterze doglądali ogniska. Całości dopełniły piękne kostiumy oraz dekoracja.  Na zakończenie występu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Po jasełkach uczniowie przeszli do swoich klas, gdzie wspólnie z wychowawcami podzielili się opłatkiem,  zjedli przygotowane wcześniej wigilijne potrawy oraz rozpakowali prezenty. Tradycyjnie już w dniu wigilii szkołę odwiedzili absolwenci. W tym wyjątkowym dniu w szkolnych murach naprawdę czuć rodzinną atmosferę.