Malwina Patelska

W dzieciństwie często bawiłam się w szkołę i sklep. To pierwsze pozostało mi do dziś, choć to już dużo więcej niż tylko zabawa. Praca z dziećmi nieustannie stawia przede mną nowe wyzwania i motywuje do poszerzania horyzontów. Poza szkołą staram się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Chwila wytchnienia z zajmującą lekturą czy filmem to dla mnie najlepszy odpoczynek. Uwielbiam też gotowanie, niestety nie zawsze z wzajemnością… 😉

język angielski

Monika Lenarczyk

Z wykształcenia jestem  anglistką oraz muzykiem. Do pracy w szkole trafiłam będąc jeszcze studentką, zakładając, że to tylko chwilowe zajęcie. Jednak praca z dziećmi i młodzieżą okazała się być dla mnie tym, co przynosi olbrzymią satysfakcję, daje wiele radości oraz emocji. Nie wyobrażam sobie siebie w innej roli.

Ze szkołą w Biedrusku związałam się dwanaście lat temu. Dzieci, które były wtedy maluszkami z nauczania początkowego znajdują się u progu dorosłego życia.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam czas spędzany wspólnie z nimi, zwłaszcza w podróży czy na wycieczkach rowerowych lub górskich.

Język niemiecki

Jolanta Hydzik

W naszej szkole uczę języka niemieckiego od 2004 roku. Cieszę się, że mogę spełniać się w tym zawodzie i nadal daje mi on radość oraz satysfakcję.

Praca z dziećmi i młodzieżą inspiruje mnie do działania. W tym zawodzie nie da się stosować schematów, każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia. Razem z uczniem staję wobec jego problemu, razem z nim współtworzę i rozwijam się. Cenię sobie pracę z naszą młodzieżą, różnorodność działania oraz to, że każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania.

Prywatnie jestem mamą dwóch małych urwisów.

język francuski

Język francuski

Ewa Kufel

Od ponad 10 lat uczę języka francuskiego w naszej szkole. W swojej pracy trzymam się zasady „po pierwsze nie zniechęcać”. Staram się, żeby uczniowie mogli zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze a naukę traktowali jako wspaniałą przygodę pełną gier i zabaw. Lubię pokazywać, że ucząc się języka obcego poszerzamy swoje horyzonty i stajemy się bardziej otwarci na świat.

Moją pasją są podróże i poznawanie obcych kultur.

brak_zdjecia

Jaka jestem?

W domu mówią – kochana
Przyjaciele mówią – zwariowana
Uczniowie – podobno wymagająca
a ja o sobie – niestety zakręcona

Każdy z nas ma przecież wiele twarzy …

Geografia

W naszej szkole uczę geografii i wychowania komunikacyjnego. Z pasją wykonuję pracę nauczyciela. Jestem również pedagogiem, specjalistą psychologii oraz doradcą personalno-zawodowym. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze. Uśmiech na ich buziach i radość w ich oczach to szczęście w moim sercu. Jestem przyjacielska, koleżeńska i konsekwentna. Lubię czytać, a czas spędzony przy kawie jest dla mnie cudownym relaksem.

Biologia

Małgorzata Natywa

W szkole w Biedrusku uczę biologii. Interesuję się dobrą literaturą, filmem i muzyką. Bardzo lubię podróże, kocham polskie góry, wędrówki z aparatem fotograficznym dokumentującym każde warte uwagi zjawisko przyrodnicze.

W wolnych chwilach, których mam niestety bardzo, bardzo mało, uwielbiam spędzać czas przy dobrym cappuccino na Starym Rynku, na ciekawym koncercie, w biegu lub na rowerze.

Regina Piotrowska

H2O to mój ulubiony temat w pracy i na wakacjach 🙂

W naszej szkole uczę chemii, dlatego wszyscy uczniowie znają symbole pierwiastków – największa zmora, lecz dzięki temu nikt nigdy nie pomyli benzyny bezołowiowej z olejem napędowym przy tankowaniu 😉

Fizyka

Teresa Meder

Praca z uczniami daje mi radość, energię i satysfakcję.

Wolny czas poświęcam moim zwierzakom i opiece nad roślinami doniczkowymi. Lubię podróże, a ponad wszystko kocham polskie morze. Aktywnie wypoczywam jeżdżąc rowerem i uprawiając nordic walking. Zimowe wieczory spędzam z krzyżówkami i dobrą książką.

Wiedza o społeczeństwie

etyka

Etyka

Mateusz Adamczyk

Nauczyciel języka angielskiego i etyki. Pasjonat filozofii i psychologii komunikacji. Wielbiciel sportu i muzyki (w tym gitary flamenco). Interesuje się również podróżami i fotografią

religia

Muzyka

Magdalena Ilkowska

W naszej szkole od kilkunastu lat zajmuję się umuzykalnianiem uczniów. Podczas lekcji muzyki czy rytmiki śpiewamy, tańczymy i gramy na instrumentach. Każdy z uczniów naszej szkoły raz w miesiącu uczestniczy w koncertach muzycznych, dzięki którym obcuje ze sztuką, uwrażliwia się na piękne dźwięki i obserwuje profesjonalnych muzyków.

plastyka

Plastyka

Maria Adamczyk

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i w naszej szkole prowadzę lekcje plastyki i techniki. Zapraszam do wspólnej zabawy i odkrywania świata barw, kształtów oraz technik plastycznych. Mam nadzieję, że lekcje plastyki będą chwilą wytchnienia w rytmie szkolnych zajęć.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Teresa Meder

Praca z uczniami daje mi radość, energię i satysfakcję.

Zajęcia techniczne

Maria Adamczyk

wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

Marzena Zawłocka

Jestem urodzoną społeczniczką, osobą bardzo rzeczową, wyznającą zasadę „najgorsza prawda jest lepsza od najsłodszego kłamstwa” oraz „zawsze jest jakieś wyjście”.

Chętnie współpracuję w zespole i zawsze wyznaczam sobie ambitne cele.

basen

Basen

Agnieszka Głuszkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel mianowany. Ze szkołą związana od 2007 roku.

Prowadzę zajęcia nauki i doskonalenia pływania, prywatnie uwielbiam jazdę na rowerze, bieganie oraz pływanie.

Marzena Zawłocka

Chętnie współpracuję w zespole i zawsze wyznaczam sobie ambitne cele.