9 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas od 4 do III gimnazjum chcieli przybliżyć swoim kolegom i koleżankom tematy dotyczące naszej planety; krajobrazów, które na niej występują, zwierząt i roślin. Oglądaliśmy też filmy przyrodnicze.

Klasa 5 opowiadała o roślinach pionierskich, jakimi jest mech. Uczniowie klas 4 zorganizowali „ogródki” przy szkole, w których siali nasiona różnych roślin i ziół.

Wszystko przygotowali uczniowie dla uczniów;)

Doceniamy Waszą inicjatywę i pomysły.

Wielu uczniów wzięło udział w konkursie fotograficznym pt. ZWIERZAK DOMOWY, natomiast w konkursie na drzewo z materiałów biodegradowalnych doceniłyśmy przyniesione 4 prace przestrzenne.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za aktywny udział wszystkich uczniów i nauczycieli oraz pomoc Pani Marysi Adamczyk.

Gosia Natywa, Asia Małecka