W ostatnim tygodniu stycznia uczniowie klas 1-3 zaprosili swoich dziadków na uroczystą galę z okazji ich święta do Pałacu w Biedrusku.

Kolejne klasy gościły ukochane bacie i dziadków. Uroczystości wypełnione były nie tylko popisami artystów, ale też wzruszeniem i podziwem gości dla najmłodszych. Uczniowie przygotowali m.in muzyczną interpretację „Kopciuszka”, koncert wokalno-taneczny, a nawet jasełka. Do zabawy zaproszono też widownię i okazało się, że dziadkowie doskonale radzą sobie na parkiecie. Ponadto wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali słodkie buziaki, prezenty wykonane przez milusińskich i mnóstwo uścisków. Po skończonych popisach i dzieci i dziadkowie z przyjemnością częstowali się słodkościami. Wspaniale było uczestniczyć w bezcennych spotkaniach pokoleń.