23 listopada nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości. Już z samego rana uczniowie i nauczyciele zostali powitani przez uczniów klas 4a i 4b miłym słowem oraz bardzo optymistyczną piosenką Juli „Dobrego dnia”. Następnie każda z klas musiała wykonać kilka zadań : m. in. ułożyć hasło promujące życzliwość, wypowiedzieć życzliwe słowa w języku obcym czy zaprojektować „Order Życzliwości”. Wszystkie klasy świetnie poradziły sobie z wyzwaniem , więc w nagrodę otrzymały słodycze 🙂.
Tego dnia w naszej szkole „wyrosło” również „Słowiańskie Drzewo Życzliwości i Pozdrowień „. Nasi uczniowie stanęli jak zawsze na wysokości zadania i wypełnili liście naszego drzewa ogromną ilością miłych słów, podziękowań oraz pozdrowień. Życzymy wszystkim jak najwięcej uśmiechu każdego dnia, bo przecież dzień bez uśmiechu to dzień stracony 😀