PO TO NAM MARZENIA!!!

W dniach 30-31.01 oraz 01.02 nasze wspaniałe TEATRALNE DZIECI zaprezentowały swoje marzenia w Pałacu w Biedrusku.

Projekt teatralny PRZEDSTAWIENIA Z MARZENIA wydobył z dzieci cudowny potencjał.

Dzieci marzą i kreują swoją rzeczywistość. Wykorzystując swoją naturalność, spontaniczność i naturalną potrzebę tworzenia klasy 0, 1a, 1b, 2, 3a i 3b pokazały nie tylko swoje zdolności aktorskie ale także reżyserskie.

Każde chętne dziecko dzielnie i ciężko pracowało nad swoim marzeniem. A w jaki sposób?

Najpierw zastanawialiśmy się po co nam marzenia, rozmawialiśmy o marzeniach, opowiadaliśmy sobie nasze marzenia. Następnie improwizowaliśmy, układaliśmy scenki, tworzyliśmy etiudy. Każdy mały reżyser ustalał role i wybierał aktorów, uczył się kierować grupą, by w końcu stanąć na scenie i wraz ze swoimi przyjaciółmi przedstawić efekt swojej pracy.

Wasze marzenia są piękne, niezwykłe, szalone, wzruszające, porywające. Takie jak Wy.

Byliście wspaniali, jestem z Was dumna. Wy, kochane dzieci, bądźcie dumne z siebie!!!

Agata Knak