AKADEMIA RODZICA to cykliczne spotkania dla Rodziców naszych uczniów z pedagogiem szkolnym p. Magdaleną Borak oraz z zaproszonymi specjalistami.
Realizując założenia szkoły uczącej się zachęcamy wszystkich Rodziców do współtworzenia naszych spotkań. Czekamy na propozycje tematów.
W tym roku szkolnym spotkaliśmy się już z Rodzicami czwartoklasistów – tematem spotkania były „Metody pracy z uczniem na początku drugiego etapu edukacyjnego”.
Dla Rodziców szóstoklasistów i gimnazjalistów odbyło się szkolenie – „Dopalacze – skuteczna profilaktyka domowa”, prowadzone przez specjalistę ds. prewencji p. Aleksandra Szczepańskiego oraz warsztaty dla Rodziców naszych najmłodszych uczniów – „Sześciolatek w szkole”.
AKADEMIA RODZICA wspiera program profilaktyczny szkoły.