W ramach programu AIESEC w dniach 14-18 maja naszą szkołę odwiedził Prayank Pitti z Indii.

Długo wyczekiwany przez nas gość, w czasie prowadzonych przez siebie lekcji, opowiedział o licznych świętach i festiwalach odbywających się w jego kraju, między innymi o Holi, podczas którego uczestnicy obsypują się proszkami w intensywnych kolorach, czy też Divali – świecie świateł trwającym 5 dni.

Prayank podzielił się z nami wieloma ciekawymi informacjami na temat indyjskich potraw, popularnych przesądów czy też tradycyjnej muzyki. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że Prayank wyjedzie z Polski z samymi miłymi wspomnieniami na temat naszej szkoły.

Jeszcze raz dziękujemy Wirginii z klasy III gimnazjum i jej Rodzicom za gościnę.